2024. 04. 26.

Folyton hányt és halálfélelme volt, nem bírta tovább a 25 éves sportoló

A norvég sísport reménysége őszintén vallott a fájdalmairól.

2024. 02. 03.

Bejelentette a visszavonulását a magyar teniszező, miután vége lett a Davis-kupa-meccsnek

Több világraszóló sikert is elért a karrierje során.

2023. 12. 21.

A Ferrari okozta a legnagyobb problémát Schumachernek

Bernie Ecclestone szerint egy másik tényező is hátráltatta a német pilótát.

2023. 11. 14.

Elképesztő bejelentést tett a jövőjéről: kiderült, mikor vonul vissza Kapás Boglárka

A 30 éves magyar versenyző úgy érzi, kijött abból a gödörből, amelybe a tokiói olimpiát követően került.

2023. 10. 02.

Daniel Ricciardo megköszönte a kirúgását

Az ausztrál pilótának távoznia kellett a csapatától.

2023. 09. 23.

Kiderült, melyik csapatnál fejezi be a pályafutását Cristiano Ronaldo

A portugál focista ígérete megfelel egy korábbi kijelentésének.

2023. 09. 22.

A magyar válogatott focista külföldön akarja újra felépíteni magát

A 27 éves játékos kíváncsi volt, szabadon igazolhatóként milyen lehetőségei lesznek.

2023. 09. 13.

Övé a leghosszabb nemzetközi karrier: 43 évesen, 137 meccs után visszavonul a válogatottól a rekorder focista

A játékos a keddi pályára lépésével egyben az Eb-selejtezők történetének legidősebb játékosa is lett.

2023. 09. 10.

Így fejezte be fantasztikus pályafutását a négyszeres olimpiai bajnok sztáratléta - videó

A 40 éves futólegenda érzelmes búcsúval zárta le karrierjét.

2023. 09. 01.

A drámai vereségek után sírva vonult vissza a rekorder teniszező - videó, képek

Egyszerre fejezte be a pályafutását két sztárjátékos a US Openen.

2023. 08. 29.

Hivatalos: elhagyta a PL-csapatot a magyar válogatott focista, itt folytatja a pályafutását - kép

A védőnek nem lesz ismeretlen a közeg, és örül neki, hogy sikerült lezárnia a nyári bizonytalan időszakot.

2023. 08. 28.

Sofron István nagyot csalódott: a magyar válogatott hokisból "nem kértek" Fehérváron

A 35 éves játékos egyelőre kivár, nem tudni, hol folytatja a pályafutását.

2023. 08. 22.

Meglepő helyre igazolt a magyar válogatott focista

A korábbi ferencvárosi kedvencet nem győzte dicsérni az új klubja.

2023. 08. 08.

Gyászol a sportvilág: meghalt a legendás bajnok

A toledói sasnak becézett versenyző pályafutása során 74 győzelmet aratott.

2023. 07. 13.

Évek óta fontolgatja a visszavonulást: eldőlt, folytatja-e a pályafutását LeBron James

A négyszeres bajnok klasszis nagy bejelentést tett a jövőjéről.

2023. 06. 30.

Lezárul a Szoboszlai Dominik átigazolása körüli cirkusz, vagy fokozódik az őrület?

Magyar focista körül ekkora felhajtás még sosem volt, mint az elmúlt hetekben, szombaton azonban új világ kezdődik.

2023. 06. 07.

Messi döntött: saját maga jelentette be, hol folytatja

Sokakat meglep a döntés.

2023. 05. 06.

Mentális problémái miatt felfüggeszti pályafutását a 21 éves teniszsztár

Az amerikai játékos a közösségi oldalán vallott a rajongóinak a nehézségeiről.

2023. 04. 27.

Szalai Ádám megszólalt a pályafutása folytatásáról

A magyar válogatott korábbi csapatkapitánya jelenleg főállású apának tartja magát.

2022. 12. 29.

Drámai bejelentés: felfüggesztheti pályáfutását az olimpiai bajnok magyar sztársportoló

A 25 éves kajakos legalább egy évet mindenképpen kihagyna.