Sport

Asleigh Barty

2023. 01. 04.

Különleges szerepben tér vissza a tavalyi győztes az Australian Openre

Ashleigh Barty tavaly 44 év után nyerte meg ausztrálként hazája legfontosabb teniszversenyét, de most más célt tűzött ki maga elé.

2022. 01. 17.

Simán továbbjutott a női világelső az ausztrál nyílt teniszbajnokságon

A beoltatlanként hazaküldött Novak Djokovic eredeti ellenfele, a szintén szerb Miomir Kecmanovic is győzni tudott, és továbbjutott a második fordulóba.

2022. 01. 10.

A női világelső nem indul a sydney-i tenisztornán

A kétszeres Grand Slam-győztes ausztrál játékos mellett honfitársa, Nick Kyrgios is kihagyja a tornát, mivel pozitív koronavírustesztet produkált.

2022. 01. 08.

A világelső teniszsztár a címvédő legyőzésével jutott az adelaide-i torna döntőjébe

Ashleigh Barty két játszmában győzte le Iga Swiateket.

2021. 09. 28.

Visszalépett a világelső Ashleigh Barty az Indian Wells-i tenisztornától

A viadaltól korábban már a 2018-ban győztes Oszaka Naomi is visszalépett, a 23-szoros Grand Slam-tornagyőztes Serena Williams pedig szintén jelezte, hogy nem indul el a tornán.

2021. 09. 21.

A világelső is indul a szezonzáró WTA-világbajnokságon

A vb-nek a kínai Sencsen helyett a mexikói Guadalajara ad otthont, mivel a koronavírus-járvány miatt az összes őszi tornát törölték Ázsiában.

2021. 08. 09.

Öt magyar is van a világ kétszáz legjobb női teniszezője között

A legfrissebb WTA-rangsorban továbbra is Babos Tímea áll a legelőkelőbb helyen.

2021. 06. 03.

Elviselhetetlen fájdalmai miatt feladta a meccsét a női világelső Barty a Roland Garroson

Az ausztrál játékos már az első körben, az amerikai Bernarda Pera ellen is fájlalta a hátát és a csípőjét.

2021. 05. 10.

Fucsovics egy helyet javított, Medvegyev megelőzte Nadalt a férfi tenisz-világranglistán

Legjobb magyarként Babos Tímea, legutóbbi helyezésén egyet rontva, a 108. pozíciót foglalja el a női ranglistán.

2021. 05. 03.

A világelső állította meg a Roland Garros-győztes remek szériáját

Ashleigh Barty remekül teniszezve győzte le a 19 éves tehetséget.

2021. 05. 01.

Hatalmas küzdelemben jutott tovább a női világelső a madridi tenisztornán

Az ausztrál Ashleigh Bartyt már az első játszmában is nagy küzdelemre késztette a világranglista 80. helyezettje.

2021. 02. 15.

Nadallal csap össze a játék nélkül továbbjutott Cicipasz az Australian Open negyeddöntőjében

A női világelső Ashleigh Barty kétjátszmás győzelemmel biztosította a helyét a legjobb nyolc között.