Forrás: Mark Thompson/Getty Images
1/12
A Japán Nagydíj előtt Max Verstappen a Honda tesztpályájára látogatott, ahol a japán gyártó munkatársai fogadtákForrás: Mark Thompson/Getty Images
2/12
Verstappen eddig két futamot nyert a Honda erőforrásával, ezzel az első McLaren-korszak óta a legsikeresebb hondás pilóta lettForrás: Mark Thompson/Getty Images
3/12
Noha még csak 22 esztendős, rábízták az 1965-ös Honda RA272-t isForrás: Mark Thompson/Getty Images
4/12
Ez a típus nyerte meg az 1965-ös Mexikói Nagydíjat, Richie Gintherrel a volán mögöttForrás: Mark Thompson/Getty Images
5/12
Az autóban 1,5 literes, V12-es szívómotor dolgozik, a korszak utolsó futamán győzöttForrás: Mark Thompson/Getty Images
6/12
A felirat szerint az autót Ronnie Bucknum vezette, 1965-ben a 13. és az 5. helyen ért célba az utolsó két futamonForrás: Mark Thompson/Getty Images
7/12
Ez a legrégebbi autó, amit Verstappen eddig vezethetettForrás: Mark Thompson/Getty Images
8/12
A holland pilóta azt mondta, élvezte a vezetést, de versenyezni nem akart volna ilyen autókkalForrás: Mark Thompson/Getty Images
9/12
Az autóban biztonsági öv sem volt, ez is furcsa volt a pilóta számáraForrás: Mark Thompson/Getty Images
10/12
Verstappennek a korábbi F1-es pilóta, a tavalyi Indy 500 győztese, Szato Takuma is adott tippeketForrás: Mark Thompson/Getty Images
Forrás: Kunihisa Kobayashi/Red Bull Content Pool/Kunihisa Kobayashi
11/12
Utána közös körökre indultak az idei színekre festett Red Bull RB8-assal és a Honda RA272-vel, amit Szato vett átForrás: Kunihisa Kobayashi/Red Bull Content Pool/Kunihisa Kobayashi